Co jeść w diecie Shake Protein Shake w celu utraty masy ciała

Co jeść w diecie Shake Protein Shake w celu utraty masy ciała

Po diecie proteinowej, zachęca do utraty masy ciała poprzez ograniczenie apetytu i zmniejszając całkowitą kalorie, które osoba spożywa w ciągu jednego dnia. Chociaż diety te mogą być skuteczne w krótkim okresie, pracownicy służby zdrowia nie zalecają życia wyłącznie lub przede wszystkim na koktajlach zastępujących posiłki.

Białko pomaga budować mięśnie i odgrywa istotną rolę w funkcji komórkowej w całym ciele.

Potrzeby białkowe będą się różnić w zależności od osoby w zależności od poziomu wagi i aktywności. Zasadniczo jednak wytyczne dietetyczne na lata 2015–2020 dla Amerykanów sugerują, że mężczyźni w wieku powyżej 18 lat zużywają 56 gramów (g) białka dziennie, a kobiety zużywają 46 g.

Osoba może łatwo uzyskać Ta ilość z diety poprzez spożywanie fasoli, soczewicy, orzechów, mięsa, jaj i produktów mlecznych.

Koktajle białkowe mają na celu zapewnienie tyle białka, co jedzenie, ale z mniejszą liczbą kalorii. Niektóre mogą nawet zapewnić więcej białka niż żywności. Chodzi o to, że zastąpienie posiłków koktajlami białkowymi może poprawić utratę masy ciała i przyrosty mięśni.

W tym artykule wyjaśniamy, jak działa dieta, sposoby bezpiecznego przestrzegania jej i jakie koktajle białkowe mogą zrobić, aby ogólnie skorzystać Zdrowie.

Jak działa dieta wstrząsowa proteinowa?

Koktajle białkowe oferują coś więcej niż tylko białko. Producenci zazwyczaj wzmacniają je szereg witamin i minerałów. Mogą również zawierać owoce, warzywa i inne składniki odżywcze.

Metaanaliza z 2016 r. Powiązana zużycie białka ze zwiększonym poczuciem pełni. Osoby zawierające wystarczającą ilość białka w swojej diecie mogą zatem mieć mniej pragnień żywności i jedzą mniej. Niektórzy mogą wybrać to białko przez koktajle.

Poniższe sekcje bardziej szczegółowo omawiają białko.

Korzyści z białka

Większość pokarmów bogatych w białko zapewnia A szeroka gama witamin i minerałów. Kilka z tych składników odżywczych-w tym witaminy z kompleksu B, żelazo, cholina i cynk-jest trudniejszych do uzyskania odpowiednich ilości z innych źródeł.

Inne istotne składniki odżywcze, że niektóre pokarmy bogate w białko zapewniają znaczne ilości znacznych ilości wyników Uwzględnij:

  • Witamina E
  • Kwasy tłuszczowe Omega-3

Jak działa białko w ciele?

Białko obsługuje wiele istotnych funkcji w organizmie, w tym budowanie i naprawę kości, mięśni i skóry.

Pomaga również organizmowi tworzyć hormony i enzymy oraz metabolizować witaminy. Jest to niezbędna część dobrze zbilansowanej i gęstej diety, która zachęca do dobrego zdrowia.

Czytaj więcej o białku tutaj.

Co może zjeść dietę białkową shake ?

Several companies offer diets that mainly feature protein shakes. Z tego powodu wymagania i oferty każdego programu są różne. Niektóre diety są bardziej ekstremalne, zachęcając uczestników do jedzenia tylko lub przede wszystkim koktajli białkowych.

Jednak najbardziej zrównoważone diety proteinowe obejmują koktajle białkowe w ramach diety bogatej w inne źródła żywności.

Na przykład dieta może zalecić zastąpienie jednego lub dwóch posiłków koktajlem proteinowym, a następnie zjedzenie jednego lub dwóch różnych posiłków, które zapewniają również korzyści odżywcze, a także przekąski.

Dobrze zrównoważony Dieta powinna zawsze obejmować odpowiednią ilość białka, węglowodanów o długości składników odżywczych i zdrowych tłuszczów.

https://harmoniqhealth.com Ryzyko i skutki uboczne

Shakes zastępujący posiłek nie powinny całkowicie zastępować zdrowej, zrównoważonej diety. Wynika to z faktu, że trudno jest uzyskać każdy składnik odżywczy z jednego źródła pożywienia.

Ponadto ciało, które nie otrzymuje wystarczającej liczby składników odżywczych, może mieć problemy z metabolizmem. Może to spowolnić lub zakłócać plan odchudzania. W rzeczywistości jedno badanie z 2015 r. Wykazało, że osoby, które jedzą różnorodną dietę, rzadziej mają otyłość.

Niektóre koktajle białkowe również wykorzystują duże ilości słodzika w celu poprawy smaku, co może wywołać kolce cukru we krwi.

Ważne jest również, aby unikać spożywania zbyt dużej ilości proszku białkowego w ciągu jednego dnia. Przegląd badań z 2013 r. Wykazał, że spożywanie więcej niż codzienne wymagania białka może prowadzić do problemów w nerkach i kościach, a także zwiększyć ryzyko raka.

Analiza raportów konsumenckich wykazała również, że niektóre białko Napoje mają niebezpieczny poziom zanieczyszczeń. Trzy napoje, które sprawdził konsumencki strażnik, miały wysoki poziom następujących zanieczyszczeń, między innymi:

Osoby, które piją trzy porcje tych napojów każdego dnia, mogą doświadczyć poważnych konsekwencji zdrowotnych.

W dodatkowych ośmiu testowanych napojach poziomy ołowiu były wystarczająco wysokie, aby potrzebować ostrzeżenia konsumenckiego w Kalifornii.

Jako suplementy diety, koktajle białkowe podlegają mniej przepisom niż lekom w Stanach Zjednoczonych. Raporty konsumenckie twierdzą, że materiały marketingowe dla tych produktów mogą również wprowadzać w błąd.

Zamiast koktajli białkowych, zalecają spożywanie pokarmów bogatych w białko, takie jak mleko, chude mięso i jaja.

Bezpieczeństwo

białko składa się z aminokwasów, a najlepsze białka są „kompletne”. Oznacza to, że zawierają wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów.

Większość koktajli białkowych stosuje jedną lub więcej z następujących sześciu odmian:

  • Białko serwatki
  • białko kazeiny
  • Białko białka jaj
  • Białko sojowe
  • Białko roślinne
  • Białko wołowe

Aby jak najlepiej wykorzystać dietę proteinową, najlepiej najpierw porozmawiać z lekarzem lub zarejestrowanym dietetykiem. Ludzie powinni spożywać tylko jeden lub dwa koktajle białkowe codziennie i tylko przez krótki czas.

Najlepiej jest również wybrać koktajl proteinowy, który spełnia część zdrowej diety. Na przykład osobą, która nie je wielu warzyw, może wybrać shake z proteinem zastępującym posiłek, który zawiera warzywa.

Najlepszym sposobem na zwiększenie utraty wagi po przestrzeganiu diety proteinowej jest jedzenie gęstości składników odżywczych, niski -Calorie Foods między wstrząsami. Jaja, chude mięso, soczewica, owoce i warzywa to doskonałe pokarmy do jedzenia, aby zaokrąglić dietę proteinową.

Q:

Czy mogę pić więcej koktajli proteinowych, jeśli jestem Również ćwiczy, czy też pije więcej niż codzienne wymagania białka złego dla zdrowia na całej planszy? . Dlatego potrzeby dla kogoś, kto konsekwentnie pracuje, będą wyższe niż dla osoby, która jest bardziej siedząca.

Jednak dieta powinna być dobrze zrównoważona i obejmować zdrowe tłuszcze i włókniste węglowodany oprócz odpowiedniej ilości białka opartego na potrzebach. Jednak spożywanie zbyt dużej ilości białka może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Najlepiej jest uwzględnić różnorodne całe produkty spożywcze w diecie nad zbyt wieloma koktajlami białkowymi. Odpowiedzi reprezentują opinie naszych medycznych eksperci. Cała treść jest ściśle informacyjna i nie należy jej uważać za porady medyczne.

  • żywienia / dieta
  • otyłość / utrata masy ciała / sprawność sprawności

Wiadomości medyczne ma dziś ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpie wyłącznie z recenzowanych badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism medycznych i stowarzyszeń. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

Contents

¿Necesitas ayuda?